HOBBY, Zelenina - Paprika Habanero Orange - pálivá, 2560 (Capsicum chinense)
HOBBY, Zelenina – Paprika Habanero Orange – pálivá, 2560HOBBY, Zelenina – Paprika Habanero Orange – pálivá, 2560

Paprika Habanero Orange

Paprika Habanero Orange – pálivá paprička, je v technické zralosti zelená a v botanické oranžová, plody jsou velmi dekorativní, jsou však velmi silně pálivé.

74,64 Kč s DPH

(64,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 15 s

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 2560 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Paprika Habanero Orange – tato paprika je v technické zralosti zelená a v botanické oranžová. Papričky jsou velmi dekorativní, tvarem připomínají lucerničky velké 4 až 7 cm a můžeme je použít i ke konzumu, jsou však velmi silně pálivé. Rostliny mají nižší vzrůst, bohatě se větví, proto se hodí pro pěstování do nádob nebo samozavlažovacích truhlíků. Paprika Habanero Orange má SHU 600 000.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum chinense

Název slovensky

Paprika ročná

Balení

Barevné sáčky

Obsah

15 s

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

7+4=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.