PROFI, Zelenina SEMO - Paprika Habanero Orange - pálivá, p2560 (Capsicum chinense)

Paprika Habanero Orange – extrémně pálivá

Paprika Habanero Orange je extrémně pálivá paprička, v technické zralosti je zelená a v botanické oranžová. Papričky jsou velmi dekorativní, tvarem připomínají lucerničky velké 4 až 7 cm.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

Paprika Habanero Orange je extrémně pálivá paprička, která je v technické zralosti zelená a v botanické oranžová. Plody jsou velmi dekorativní, tvarem připomínají lucerničky velké 4 až 7 cm. Papričky Habanero jsou určeny především pro pěstování ve sklenících či fóliových krytech. Tato paprička má pálivost 600 000 SHU.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum chinense

Název slovensky

Paprika ročná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

18+10=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.