PROFI, Zelenina SEMO - Paprika Ilika, p2552 (Capsicum annuum L.)
novinka
PROFI, Zelenina SEMO – Paprika Ilika, p2552

Paprika Ilika

Paprika Ilika je typicky maďarská jablíčková paprika, je mírně pálivá s pálivostí 2 až 3 SHU. Plody této papriky jsou vhodné k přímé konzumaci i k zavařování celých plodů.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2552 Kategorie: , , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Paprika Ilika – plody jsou ploše kulovité, v technické zralosti smetanové, v botanické zralosti červené. Stěna této papriky je silná a šťavnatá. Plody jsou vhodné nejen k přímé konzumaci, ale i ke zpracování zejména zavařování celých plodů. Paprika Ilika je Ideální odrůda pro maďarskou národní specialitu – papriky plněné zelím ve sladkokyselém nálevu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum L.

Název slovensky

Paprika ročná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.