PROFI, Zelenina SEMO - Paprika Pumpkin, p2576 (Capsicum baccatum)
novinka
PROFI, Zelenina SEMO – Paprika Pumpkin, p2576PROFI, Zelenina SEMO – Paprika Pumpkin, p2576

Paprika Pumpkin – extrémně pálivá

Paprika Pumpkin je pálivá paprika, dosahuje 100 až 140 tis. SHU. Paprika Pumpkin chutná skvěle a její plody jsou navíc velmi dekorativní, lze ji pěstovat také v interiéru.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

Paprika Pumpkin patří do rodu Capsicum baccatum, který má svůj původ v Peru. Tato paprika má vyšší vzrůst a v našich podmínkách je určena pro pěstování ve sklenících či fóliových krytech. Lze ji také úspěšně pěstovat v interiéru a to ve větších nádobách. Tmavě červené plody papriky Pumpkin mají tvar diskuči patizonu. Její chuť je jemně kořeněná s příjemnými ovocnými příchutěmi.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum baccatum

Název slovensky

Paprika ročná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

0+5=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.