HOBBY, Zelenina - Paprika roční Pyramid, 2553 (Capsicum annuum L.)
HOBBY, Zelenina – Paprika roční Pyramid, 2553HOBBY, Zelenina – Paprika roční Pyramid, 2553

Paprika Pyramid

Paprika Pyramid – pálivá, je okrasná pálivá odrůda, keříčková, kompaktní rostlina je velmi nízkého vzrůstu, používáme jako dekorační rostlinu.

74,64 Kč s DPH

(64,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 20 s

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Facebooktwitter

Popis produktu

Okrasná odrůda. Keříčková, kompaktní rostlina je velmi nízkého vzrůstu. Používáme jako dekorační rostlinu pro nádoby i záhony. Pálivé plody velikosti 2 cm lze konzumovat, v technické zralosti jsou světle žluté až žluto-zelené s fialovými stíny, v botanické se vybarvují do oranžova a červena.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum L.

Název slovensky

Paprika ročná

Kolekce

MINI zahrádka

Balení

Barevné sáčky

Obsah

20 s

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

14+12=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.