PROFI, Zelenina SEMO - Paprika roční Amy, p2510 (Capsicum annuum L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Amy, p2510PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Amy, p2510PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Amy, p2510PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Amy, p2510PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Amy, p2510

Paprika roční Amy

Osvědčená raná polní paprika. Poskytuje smetanové plody jehlancovitého tvaru s příjemné chuti. Má stabilně vysoký výnos a perfektní zdravotní stav.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2510 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Osvědčená polní paprika, mezi nimiž je nekorunovanou královnou. Tato raná odrůda poskytuje atraktivní smetanové plody jehlancovitého tvaru s příjemnou chutí. Mezi hlavní přednosti AMY patří stabilně vysoký výnos a perfektní zdravotní stav.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum L.

Název slovensky

Paprika ročná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

8+12=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.