PROFI, Zelenina SEMO - Paprika roční Amykus F1, p2593 (Capsicum annuum L.)

Paprika roční Amykus F1

Paprika roční Amykus F1 je nejnovější přírůstek v rodině paprik typu Amy, tuto nehybridní odrůdu ale překonává svým výnosem. Má smetanově bílé plody.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2593 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Nový hybrid typu Amy se smetanově bílým plodem, má podobnou velikost jako u odrůdy Amy. Hlavní předností hybridu Amykus je dobré olistění ve vrcholové části rostliny, které brání poškození plodů slunečním úpalem. Amykus poskytuje stabilně vysoké výnosy tvarově vyrovnaných plodů po celou dobu vegetace, a to i v méně příznivých ročnících.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum L.

Název slovensky

Paprika ročná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

3+20=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.