PROFI, Zelenina SEMO - Paprika roční Goldus, p2595 (Capsicum annuum L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Goldus, p2595

Paprika roční Goldus

Paprika roční Goldus je naší odpovědí v kategorii paprik typu Pirouet. Plody jsou vhodné pro přepravu a střednědobé skladování. Goldus dává vysoké a vyrovnané sklizně.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2595 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Paprika roční Goldus má jehlancové silnostěnné plody, které sklízíme především v technické zralosti, kdy jsou světle zelené. Plody jsou vhodné pro přepravu a střednědobé skladování. Paprika Goldus je vhodná pro kryté plochy i pro intenzivní polní pěstování. Mezi její přednosti patří tolerance k chladu, vysokým teplotám a bakterióze. Goldus dává vysoké a vyrovnané sklizně, a to až do zámrzu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum L.

Název slovensky

Paprika ročná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

20+18=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.