HOBBY, Zelenina - Paprika roční Habanero Red, 2559 (Capsicum annumm L. na Capsicum chinense)
HOBBY, Zelenina – Paprika roční Habanero Red, 2559HOBBY, Zelenina – Paprika roční Habanero Red, 2559

Paprika roční Habanero Red

Plody v technické zralosti zelené a v botanické červené připomínají tvarem lucerničky, mají velmi dekorativní vzhled, jsou velmi silně pálivé.

51,29 Kč s DPH

(44,60 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 15 s

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 2559 Kategorie: , , Štítky: , , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Plody v technické zralosti zelené a v botanické červené. Papričky připomínají tvarem lucerničky velké 4 – 7 cm, mají velmi dekorativní vzhled, jsou vhodné i ke konzumu. Plody jsou velmi silně pálivé. Rostliny jsou nižšího vzrůstu, bohatě se větví, proto se hodí do nádob nebo samozavlažovacích truhlíků. SHU 300 000.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annumm L. na Capsicum chinense

Název slovensky

Paprika ročná

Balení

Barevné sáčky

Obsah

15 s

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

10+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.