HOBBY, Zelenina - Paprika roční Hamík®, 2522 (Capsicum annuum L.)
HOBBY, Zelenina – Paprika roční Hamík®, 2522HOBBY, Zelenina – Paprika roční Hamík®, 2522

Paprika roční Hamík®

Paprika roční Hamík® je lahůdková baby paprika s menšími, sytě oranžovými plody, které jsou téměř bez semen, sklízíme pouze v botanické zralosti.

42,90 Kč s DPH

(37,30 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 30 s

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Facebooktwitter

Popis produktu

Paprika roční Hamík® je lahůdková Baby paprika s menšími, sytě oranžovými plody lahodné chuti. Plody, které jsou téměř bez semen, se konzumují i sterilují celé, zásadně v botanické zralosti. Při dostatečném zásobení živinami poskytují rostliny středního vzrůstu velký počet plodů. V chladnějších oblastech je nutné rychlení, aby většina plodů dozrála do botanické zralosti (sytě oranžová barva).

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum L.

Název slovensky

Paprika ročná

Kolekce

MINI zahrádka

Balení

Barevné sáčky

Obsah

30 s

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

4+4=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.