PROFI, Zelenina SEMO - Paprika roční Hamík®, p2521 (Capsicum annuum L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Hamík®, p2521PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Hamík®, p2521PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Hamík®, p2521PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Hamík®, p2521

Paprika roční Hamík®

Paprika roční Hamík® je lahůdková baby paprika poskytující menší mimořádně chutné plody téměř bez semen. V chladnějších oblastech je nutné rychlení, aby většina plodů dozrála do botanické zralosti.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2521 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Paprika roční Hamík® je lahůdková baby paprika poskytující menší mimořádně chutné plody téměř bez semen, určené pro labužníky. Konzumují i sterilují se celé plody, zásadně v botanické zralosti. V chladnějších oblastech je nutné rychlení, aby většina plodů dozrála do botanické zralosti (sytě oranžová barva).

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum L.

Název slovensky

Paprika ročná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

11+3=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.