PROFI, Zelenina SEMO - Paprika roční Karkulka, p2541 (Capsicum annuum L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Karkulka, p2541PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Karkulka, p2541PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Karkulka, p2541

Paprika roční Karkulka

Paprika roční Karkulka je sladká kořeninová paprika poskytující barevně výraznou surovinu pro sušení. Plody jsou štíhlé a tmavě červené. Má nízký vzrůst, plody dozrávají hromadně.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2541 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Sladká kořeninová paprika poskytující vynikající, barevně výraznou surovinu pro sušení. Plody papriky roční Karkulky jsou štíhlé, na rostlině vzpřímeně postavené, tmavě červené a sladké. Paprika Karkulka má nízký vzrůst, plody dozrávají hromadně.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum L.

Název slovensky

Paprika ročná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

3+0=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.