PROFI, Zelenina SEMO - Paprika roční Kvadry F1, p2537 (Capsicum annuum L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Kvadry F1, p2537PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Kvadry F1, p2537PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Kvadry F1, p2537

Paprika roční Kvadry F1

Polní kvadratická paprika. Atraktivní těžké plody jsou v technické zralosti smetanové, ve které velmi dobře snáší krátkodobé skladování a přepravu.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2537 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Polní kvadratická paprika se smetanovými plody, rostlina středního až vyššího vzrůstu. Atraktivní těžké plody jsou v technické zralosti smetanové a v botanické světle červené. Jsou určeny pro sklizeň v technické zralosti, ve které velmi dobře snáší krátkodobé skladování a přepravu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum L.

Název slovensky

Paprika ročná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

13+10=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.