PROFI, Zelenina SEMO - Paprika roční okrasná, p9140 (Capsicum annuum L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční okrasná, p9140

Paprika roční okrasná

Jedná se o vzrůstově kompaktní typ papriky s drobnějším silně pálivým plodem. Nabízíme pestrou paletu těchto lišící se vzrůstem , barvou a velikostí plodů.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p9140 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Jedná se o vzrůstově kompaktní typ papriky s drobnějším silně pálivým plodem. Dá se s úspěchem pěstovat ve volné půdě, je ale je velmi vhodná i na hrnkování a pěstování v interiéru. Tím jsou tyto papriky  zajímavé především pro výrobce sadby zásobující zahradnické prodejny. Nabízíme pestrou paletu těchto lišící se vzrůstem , barvou a velikostí plodů.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum L.

Název slovensky

Paprika ročná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

12+5=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.