PROFI, Zelenina SEMO - Paprika roční Oreny F1, p2536 (Capsicum annuum L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Oreny F1, p2536PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Oreny F1, p2536PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Oreny F1, p2536PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Oreny F1, p2536

Paprika roční Oreny F1

Výborný hybrid zrající do oranžova. Je určen hlavně pro pěstování ve sklenících a fóliovnících. Dostatečně vyzrálé plody můžeme sklízet i v technické zralosti.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2536 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Výborný hybrid zrající do oranžova. Má nižší vzrůst a je určen především pro pěstování ve sklenících a fóliovnících. Plody jsou silnostěnné kvádry, v technické zralosti tmavě zelené, v botanické oranžové. Vyznačují se lahodnou chutí a jsou určeny pro přímý konzum, a to zejména v botanické zralosti. Dostatečně vyvinuté a vyzrálé plody můžeme sklízet i v technické zralosti.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum L.

Název slovensky

Paprika ročná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

13+4=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.