PROFI, Zelenina SEMO - Paprika roční Rafaelus, p2594 (Capsicum annuum L.)
novinka
PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Rafaelus, p2594PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Rafaelus, p2594PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Rafaelus, p2594PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Rafaelus, p2594PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Rafaelus, p2594

Paprika roční Rafaelus

Paprika roční Rafaelus je nová hybridní kapie, která v našem sortimentu nahrazuje papriku Rafaela. Tato paprika je primárně určena na sklizeň plodů v botanické červené zralosti.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

Paprika roční Rafaelus – jedná se opět o velmi ranou kapii se širším jehlancovitým plodem. Stejně jako jeho předchůdkyně je i Rafaelus primárně určen na sklizeň plodů v botanické červené zralosti. Pevné plody dobře snáší transport i krátkodobé skladování. Jsou vhodné na přímý konzum i na odjadřincování a následnou sterilaci. Paprika Rafaelus se vyznačuje vysokým výnosem a odolností k půdním houbovým chorobám i bakterióze.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum L.

Název slovensky

Paprika ročná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

12+9=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.