PROFI, Zelenina SEMO - Paprika roční Rubika F1, p2533 (Capsicum annuum L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Rubika F1, p2533PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Rubika F1, p2533PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Rubika F1, p2533PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Rubika F1, p2533PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Rubika F1, p2533

Paprika roční Rubika F1

Polopozdní hybrid středního až vyššího vzrůstu určený pro pěstování ve sklenících a fóliovnících, plody jsou velké silnostěnné kvádry červené barvy.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2533 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Polopozdní hybrid středního až vyššího vzrůstu určený pro pěstování ve sklenících a fóliovnících, v jižních oblastech i na poli. Plody jsou velké silnostěnné kvádry, v technické zralosti sytě zelené, v botanické tmavě červené, šťavnaté, nasládlé chuti. Sklízíme je především v botanické zralosti, v technické jen jsou-li dostatečně vyvinuté a vyzrálé (nesmí se podtrhnout). Dobře snáší krátkodobé skladování a přepravu na velké vzdálenosti.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum L.

Název slovensky

Paprika ročná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

7+8=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.