PROFI, Zelenina SEMO - Paprika roční Saskia F1, p2532 (Capsicum annuum L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Saskia F1, p2532PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Saskia F1, p2532PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Saskia F1, p2532PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Saskia F1, p2532

Paprika roční Saskia F1

Tento hybrid se vyznačuje hráškově zelenou barvou plodů v technické zralosti. Také chuť těchto velkých obdélníkovitých plodů je mimořádná.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2532 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Tento hybrid se vyznačuje zvláštní, hráškově zelenou barvou plodů v technické zralosti. Také chuť těchto velkých obdélníkovitých plodů je mimořádná, obdobně jako přizpůsobivost různým podmínkám prostředí. Vzrůst rostlin je střední, barva plodů v botanické zralosti sytě červená.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum L.

Název slovensky

Paprika ročná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

20+3=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.