PROFI, Zelenina SEMO - Paprika roční Semaroh, p2514 (Capsicum annuum L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Semaroh, p2514PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Semaroh, p2514PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Semaroh, p2514PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Semaroh, p2514PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Semaroh, p2514

Paprika roční Semaroh

Náš nový beraní roh. Plody jsou vhodné nejen pro přímou konzumaci, ale i ke sterilaci celých plodů v technické i botanické zralosti i se semeny.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2514 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Náš nový beraní roh. Na rozdíl od starší odrůdy SAMARA má výrazně větší plod se světlounce zelenou barvou a silnější stěnou. Svého předchůdce SEMAROH překonává i svým výnosem. Plody jsou vhodné nejen pro přímou konzumaci, ale i ke sterilaci celých plodů v technické i botanické zralosti, a to bez předchozího odstraňování semen.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum L.

Název slovensky

Paprika ročná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

11+17=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.