PROFI, Zelenina SEMO - Paprika roční sladká Spiralus, p2512 (Capsicum annuum L. (partim))

Paprika roční sladká Spiralus (SM-SPIR)

Tenký a sladký beraní roh typu Edes Spiral, plody dlouhé 20 až 25 cm jsou v technické zralosti smetanové, v botanické červené, je vhodný zejména ke sterilaci celých plodů.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2512 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Tenký a sladký beraní roh typu Edes Spiral. Plody dlouhé 20 až 25 cm jsou v technické zralosti smetanové, v botanické červené. Paprika je vhodná zejména ke sterilaci celých plodů bez předchozího odstraňování semen. Spiralus se velmi dobře natáčí do pětilitrových sklenic a nepraská. V porovnání se svým maďarským konkurentem má Spiralus mírně vyšší vzrůst a delší plody.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum L. (partim)

Název slovensky

Paprika ročná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

3+8=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.