PROFI, Zelenina SEMO - Paprika roční Slavus F1, p2590 (Capsicum annuum L.)

Paprika roční Slavus F1

Paprika roční Slavus F1 je novější verze oblíbené světle zelené papriky Slávy s jehlancovitými plody, oproti Slávy jsou plody větší, tvarově i velikostně vyrovnanější.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2590 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Slavus je ranější než Slávy, jeho plody jsou větší a tvarově i velikostně vyrovnanější. Při intenzivním způsobu pěstování dosahuje stabilně vysokých výnosů a to bez výkyvů po celou dobu vegetace. Je určen především pro sklizeň ve světle zelené barvě. Výhodou ale je, že při sklizni v plné botanické zralosti zůstávají jeho červené plody pevné a vhodné pro transport i krátkodobé skladování, na rozdíl od odrůd dozrávajících do oranžova.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum L.

Název slovensky

Paprika ročná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

13+2=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.