PROFI, Zelenina SEMO - Paprika roční Slávy F1, p2534 (Capsicum annuum L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Slávy F1, p2534PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Slávy F1, p2534PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Slávy F1, p2534PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Slávy F1, p2534

Paprika roční Slávy F1

Špičkový raný hybrid se stabilně vysokými výnosy. SLÁVY je určena především pro polní pěstování. Plody jsou široké jehlance s pevnou, středně silnou stěnou.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2534 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Špičkový raný hybrid se stabilně vysokými výnosy i v méně příznivých podmínkách. SLÁVY je určena především pro pěstování na poli. Lze ji však s úspěchem vysadit i ve fóliovnících a sklenících. Plody jsou široké jehlance s pevnou, středně silnou stěnou, v technické zralosti světle zelené, v botanické červené. Jsou určeny pro přímý konzum v technické i botanické zralosti.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum L.

Název slovensky

Paprika ročná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+11=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.