PROFI, Zelenina SEMO - Paprika roční Slovana F1, p2531 (Capsicum annuum L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Slovana F1, p2531PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Slovana F1, p2531PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Slovana F1, p2531PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Slovana F1, p2531PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Slovana F1, p2531

Paprika roční Slovana F1

Velmi výkonný hybrid s jehlancovitým plodem. Vyžaduje však intenzivní způsob pěstování, nejlépe s využitím kapkové závlahy, a pravidelnou sklizeň.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2531 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Velmi výkonný hybrid s jehlancovitým plodem. Rostliny jsou vyšší, v příznivých podmínkách až vysoké. Mladé plody jsou světle zelené, v plné technické zralosti mění barvu na smetanovou se zelenkavým nádechem. SLOVANA má opravdu těžký plod s pevnou a silnou stěnou a dosahuje špičkových výnosů. Vyžaduje však intenzivní způsob pěstování, nejlépe s využitím kapkové závlahy, a pravidelnou sklizeň.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum L.

Název slovensky

Paprika ročná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

1+9=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.