PROFI, Zelenina SEMO - Paprika roční Slovanus F1, p2597 (Capsicum annuum L.)

Paprika roční Slovanus F1

Paprika roční Slovanus F1 je novější verze výkonného hybridu Slovana. Vyznačuje se extrémní raností a vysokým výnosem, je určena pro pravidelnou sklizeň.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2597 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Velmi raný hybrid poskytuje po celou dobu vegetace velmi vysokou násadu jehlancovitých plodů. Rostliny jsou vyšší, v příznivých podmínkách až vysoké. Mladé plody jsou světle zelené, v plné technické zralosti mění barvu na smetanovou se zelenkavým nádechem. Plody mají silnou stěnu a jsou mírně menší než u příbuzné papriky Slovana. Odrůda je určena pro pravidelnou sklizeň a intenzivní způsob pěstování, nejlépe s využitím kapkové závlahy.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum L.

Název slovensky

Paprika ročná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

3+15=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.