PROFI, Zelenina SEMO - Paprika roční Směs barev chili, p2565 (Capsicum annuum L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Směs barev chili, p2565PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Směs barev chili, p2565

Paprika roční Směs barev chili

V sortimentu máme hned tři odrůdy chilli papriky, které se liší především barvou v botanické zralosti. DAMIÁN je červený, KILIÁN oranžový a KRISTIÁN žlutý.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

V sortimentu máme hned tři odrůdy chilli papriky s délkou plodu 8 – 9 cm. Liší se především barvou v botanické zralosti. DAMIÁN je červený, KILIÁN oranžový a KRISTIÁN žlutý. Všechny lze doporučit i pro polní pěstování, protože na rozdíl od zahraničních odrůd vynikají raností. Vhodné i pro pěstování v nádobách.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum L.

Název slovensky

Paprika ročná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

14+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.