PROFI, Zelenina SEMO - Paprika roční Superamy F1, p2528 (Capsicum annuum L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Superamy F1, p2528PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Superamy F1, p2528PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Superamy F1, p2528PROFI, Zelenina SEMO – Paprika roční Superamy F1, p2528

Paprika roční Superamy F1

SUPERAMY má větší plod se silnější stěnou. Velmi razantně a vytrvale nasazuje nové plody. Pro udržení jejich tvarové vyrovnanosti je nutný pravidelný sběr.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2528 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

SUPERAMY má větší plod se silnější stěnou. Doporučujeme především na intenzivní způsob pěstování, kde dosáhne opravdu špičkových výnosů. SUPERAMY velmi razantně a vytrvale nasazuje nové plody. Pro udržení jejich tvarové vyrovnanosti je nutný pravidelný sběr.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum L.

Název slovensky

Paprika ročná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

18+16=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.