PROFI, Zelenina SEMO - Paprika Srilanus F1, p2596 (Capsicum annuum L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Paprika Srilanus F1, p2596PROFI, Zelenina SEMO – Paprika Srilanus F1, p2596PROFI, Zelenina SEMO – Paprika Srilanus F1, p2596

Paprika Srilanus F1

Paprika Srilanus F1 je z mnoha důvodů unikátní pálivá paprika, která nezapře své cejlonské kořeny. Srilanus Vás překvapí opravdu vysokou násadou tvarově i velikostně vyrovnaných plodů.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2596 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Paprika Srilanus F1 – plody připomínají papriky typu banana. Jsou ale kratší, se silnějším stěnou, šťavnatější a výrazně, ale příjemně pálivé (10 000 až 15 000 SHU). Srilanus Vás překvapí opravdu vysokou násadou tvarově i velikostně vyrovnaných plodů a to po celou dobu vegetace. Plody se sklízí především v technické zralosti, kdy jsou světle zelené, ale i světle červené v plné botanické zralosti. Papriku Srilanus můžeme doporučit nejen pro pěstování ve skleníku či fóliovníku, ale i pro výsadbu do volné půdy. Při vnitřním pěstování je Srilanus středně vzrůstný. Při venkovním pěstování je jeho vzrůst nižší, takže ho můžeme pěstovat i v nádobách.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Capsicum annuum L.

Název slovensky

Paprika ročná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

11+10=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.