HOBBY, Zelenina - Patizon Greendisc F1, 2719 (Cucurbita pepo L.)
HOBBY, Zelenina – Patizon Greendisc F1, 2719HOBBY, Zelenina – Patizon Greendisc F1, 2719

Patizon Greendisc F1

Rostlina keříčkovitá, plody jsou tmavě zelené, plně vyzrálé plody s tvrdou slupkou můžete dlouhodobě skladovat a zpracovávat v průběhu celé zimy.

33,47 Kč s DPH

(29,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,2 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 2719 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Nová, tmavozelená barva u patizonů. Rostlina je důsledně keříčkovitě rostoucí, ani ke konci vegetace netvoří prodloužené výhony. Plody se dají sklízet v mladém stadiu na nakládání nebo zpracování podobně jako cukety. Plně vyzrálé plody s tvrdou slupkou můžete dlouhodobě skladovat a zpracovávat v průběhu celé zimy. Výnosná, vysoce adaptabilní a nenáročná odrůda.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita pepo. L.

Název slovensky

Patizon

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1,2 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

5+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.