PROFI, Zelenina SEMO - Patizon Sunseance F1, p2716 (Cucurbita pepo L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Patizon Sunseance F1, p2716PROFI, Zelenina SEMO – Patizon Sunseance F1, p2716PROFI, Zelenina SEMO – Patizon Sunseance F1, p2716PROFI, Zelenina SEMO – Patizon Sunseance F1, p2716PROFI, Zelenina SEMO – Patizon Sunseance F1, p2716

Patizon Sunseance F1

Patizon Sunseance F1 je žlutý hybridní patizon ideální na sběr mladých plodů a jejich následnou konzervaci. Tento patizon se vyznačuje kompaktním vzrůstem.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2716 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Tento žlutý hybridní patizon se vyznačuje kompaktnějším vzrůstem. Atraktivní plody mají dlouhé stopky, což usnadňuje jejich sklizeň. Jsou tvarově vyrovnané a žlutě probarvené i u květního vrcholu. Jedná se o raný hybrid – první plody sklízíme již po 60 dnech od výsevu. Patizon Sunseance F1 je využíván i na sběr mladých plodů a jejich následnou konzervaci. Mladé plody tohoto patizonu jsou totiž, na rozdíl od jiných odrůd, již plně žlutě vybarveny.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita pepo. L.

Název slovensky

Patizon

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

5+2=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.