PROFI, Zelenina SEMO - Pažitka pravá Erecta, p2805 (Allium schoenoprasum L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Pažitka pravá Erecta, p2805p2805PROFI, Zelenina SEMO – Pažitka pravá Erecta, p2805semo-zelenina-pazitka-prava-erectaPROFI, Zelenina SEMO – Pažitka pravá Erecta, p2805

Pažitka pravá Erecta

Pažitka pravá Erecta je nová raná pažitka. Vyznačuje se silnějším tmavě zeleným listem a příjemnou, jen mírně cibulovou chutí. Pažitak Erecta je vhodná pro polní pěstování i hrnkování.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p2805 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Nová raná pažitka. Vyznačuje se silnějším tmavě zeleným listem a příjemnou, jen mírně cibulovou chutí. Pažitak Erecta je vhodná pro polní pěstování i hrnkování.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Allium schoenoprasum L.

Název slovensky

Pažítka pravá

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+4=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.