HOBBY, Zelenina - Pažitka pravá Jemná, 2801 (Allium schoenoprasum L.)
HOBBY, Zelenina – Pažitka pravá Jemná, 2801HOBBY, Zelenina – Pažitka pravá Jemná, 2801

Pažitka pravá Jemná

Pažitka pravá Jemná je raná odrůda pažitky s jemnými, tenčími, světle zelenými listy, příjemné aromatické chuti, po řezu rychle a dobře obráží, má vysoký obsah vitamínu C.

18,06 Kč s DPH

(15,70 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,8 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 2801 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Pažitka pravá Jemná je raná odrůda pažitky s jemnými, tenčími, světle zelenými listy, příjemné aromatické chuti. Po řezu rychle a dobře obráží. Listy s vysokým obsahem vitamínu C.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Allium schoenoprasum L.

Název slovensky

Pažítka pravá

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1,8 g

Cenová skupina

2

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

5+14=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.