HOBBY, Zelenina - Pažitka pravá Praga, 2802b (Allium schoenoprasum L.)
novinka
HOBBY, Zelenina – Pažitka pravá Praga, 2802b

Pažitka pravá Praga (bio)

Pažitka pravá Praga (bio) je raná, vysoce výnosná odrůda, vhodná k rychlení, hrnkování i polnímu pěstování. Listy pažitky Praga jsou silnější, delší, tmavozelené, ostřejší chuti.

50,49 Kč s DPH

(43,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,5 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 2802b Kategorie: , , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Pažitka pravá Praga (bio) je raná, vysoce výnosná odrůda, vhodná k rychlení, hrnkování i polnímu pěstování. Vyniká vysokým obsahem vitaminu C. Listy jsou silnější, delší, tmavozelené, ostřejší chuti. Pažitka Praga je velmi výnosná. Vegetační doba do první sklizně z volných ploch je 120 dní, při rychlení 22 až 30 dní. Při polním pěstování dává tato pažitka 5 až 7 sklizní.

Kolekce BIO – Bio osivo a semena v Bio kvalitě

Tato pažitka pravá Praga je zařazena do kolekce BIO, což znamená, že toto Bio osivo a semena nabízíme v BIO kvalitě. Většinu odrůd v Bio kvalitě nabízíme i jako běžné osivo.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Allium schoenoprasum L.

Název slovensky

Pažítka pravá

Kolekce

BIO

Balení

Barevné sáčky

Obsah

0,5 g

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

15+19=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.