HOBBY, Bylinky - Pelyněk kozalec, 5945 (Artemisia dracunculus L.)
HOBBY, Bylinky – Pelyněk kozalec, 5945HOBBY, Bylinky – Pelyněk kozalec, 5945

Pelyněk kozalec

Trvalka s úzkými listy která vyžaduje dobře propustnou půdu a upřednostňuje slunné stanoviště, nať sklizená před kvetením se používá k okořenění salátů.

22,89 Kč s DPH

(19,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,08 g

Není skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 5945 Kategorie: , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Trvalka s úzkými listy. Vyžaduje dobře propustnou půdu a upřednostňuje slunné stanoviště. Nať sklizená před kvetením se používá k okořenění salátů. Podporuje trávení a chuť k jídlu. Sušené listy používané jako koření se označují také názvem Estragon.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Artemisia dracunculus L.

Název slovensky

Palina dračia

Obsah

0,08 g

Cenová skupina

2

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

2+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.