HOBBY, zelenina - Perila Křovitá, 0135 (Perilla frutescens)
HOBBY, Zelenina – Perila křovitá Perila, 0135HOBBY, Zelenina – Perila křovitá Perila, 0135

Perila křovitá Perila

Má listy zelené a červené, které sklízíme probírkou vyštipováním, jedná se o jednoletou rostlinu, dobře se jí daří na slunných místech.

33,47 Kč s DPH

(29,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 0135 Kategorie: , , , , Štítky: , , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Směs zelenolisté a červenolisté odrůdy. Širokolisté odrůdy s vysokým obsahem přírodního antihistaminika, lze pěstovat i v květináči o průměru 15 cm. Jednotlivé listy sklízíme probírkou vyštipováním.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Perilla frutescens

Název slovensky

Perila

Kolekce

Chuť Asie

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+3=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.