PROFI, Zelenina SEMO - Petržel zahradní kořenová Atika, p3004 (Petroselinum crispum (Mill.) Nym.convar.radicosum (Alef.) Danert)
PROFI, Zelenina SEMO – Petržel zahradní kořenová Atika, p3004

Petržel zahradní kořenová Atika

Petržel zahradní kořenová Atika je raná odrůda s vysokou odolností vůči padlí a rychlým růstem kořene i natě. Má velmi hladký, široce protáhlý kořen se slabým rýhováním.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

Raná odrůda s vysokou odolností vůči padlí a rychlým růstem kořene i natě. Má velmi hladký, široce protáhlý kořen se slabým rýhováním. Tato dobře skladovatelná odrůda se používá na přímý konzum i průmyslové zpracování. Petržel Atika je velmi vhodná na svazkování.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Petroselinum crispum (Mill.) Nym.convar.radicosum (Alef.) Danert

Název slovensky

Petržlen koreňový

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

11+20=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.