HOBBY, Kolekce osiva - Petržel zahradní kořenová Efez, 3006b (Petroselinum crispum (Mill.) Nym.convar.radicosum (Alef.) Danert)
novinka
HOBBY, Kolekce osiva – Petržel zahradní kořenová Efez, 3006bHOBBY, Kolekce osiva – Petržel zahradní kořenová Efez, 3006b

Petržel zahradní kořenová Efez (bio)

Petržel zahradní kořenová Efez (bio) je středně raná univerzální odrůda petržele vhodná k dlouhodobému skladování. Její kořeny jsou velmi hladké, vyrovnané, se svěží barvou.

41,06 Kč s DPH

(35,70 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 3 g

Skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Petržel zahradní kořenová Efez (bio) je středně raná a svým využitím univerzální odrůda kořenové petržele. Její kořeny jsou velmi hladké, vyrovnané, se svěží barvou. Díky výbornému zdravotnímu stavu je Efez vhodná k dlouhodobému skladování. Výrazná tolerance k padlí i alternáriu činí Efez ideální i k celoročnímu svazkování. Pro normální velikost kořenů doporučujeme standardní výsev 100 semen na m2, na řidší výsev 80 semen na m2 reaguje vytvořením maxi kořenů vhodných i na sušení a mražení.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Petroselinum crispum (Mill.) Nym.convar.radicosum (Alef.) Danert

Název slovensky

Petržlen záhradný

Kolekce

BIO

Balení

Barevné sáčky

Obsah

3 g

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

11+11=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.