PROFI, Zelenina SEMO - Petržel zahradní kořenová Efez, p3006 (Petroselinum crispum (Mill.) Nym.convar.radicosum (Alef.) Danert)

Petržel zahradní kořenová Efez

Polopozdní výnosná odrůda kořenové petržele, kořeny jsou jen slabě rýhované, vyrovnané, se svěží bílou barvou, je vhodný pro dlouhodobé skladovaní.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p3006 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Polopozdní výnosná odrůda kořenové petržele. Její kořeny jsou jen slabě rýhované, vyrovnané, se svěží bílou barvou. Díky výbornému zdravotnímu stavu je Efez vhodný pro dlouhodobé skladovaní. Výrazná tolerance k padlí i alternáriu činí Efez ideální i pro celoroční svazkování.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Petroselinum crispum (Mill.) Nym.convar.radicosum (Alef.) Danert

Název slovensky

Petržlen koreňový

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

3+4=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.