PROFI, Zelenina SEMO - Petržel zahradní kořenová Jadran, p3005 (Petroselinum crispum (Mill.) Nym.convar.radicosum (Alef.) Danert)

Petržel zahradní kořenová Jadran

Polopozdní odrůda s výbornou skladovatelností a dobrou odolností vůči padlí. Má dlouhý, široce protáhlý kořen s hladkým povrchem.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

Polopozdní odrůda s výbornou skladovatelností a dobrou odolností vůči padlí. Má dlouhý, široce protáhlý kořen s hladkým povrchem. Nať je vysoká, polovzpřímená. JADRAN je využíván pro přímý konzum i průmyslové zpracování a díky rychlému jarnímu růstu i na svazkování.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Petroselinum crispum (Mill.) Nym.convar.radicosum (Alef.) Danert

Název slovensky

Petržlen koreňový

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

13+20=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.