PROFI, Zelenina SEMO - Petržel zahradní naťová Festival 68, p3051 (Petroselinum crispum (Mill.) Nym.ex A.W.Hill convar.vulgare (Nois) Danert)
PROFI, Zelenina SEMO – Petržel zahradní naťová Festival 68, p3051

Petržel zahradní naťová Festival 68

Výnosná, bujně rostoucí petržel s množstvím tmavozelených nezkadeřených listů. Mezi přednosti této odrůdy patří velmi dobrý zdravotní stav.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

Výnosná, bujně rostoucí petržel s množstvím tmavozelených, nezkadeřených listů vhodných zejména pro mechanizovanou sklizeň a sušárenské zpracování. Mezi přednosti této odrůdy patří velmi dobrý zdravotní stav, neboť FESTIVAL 68 vykazuje toleranci vůči padlí i septorióze.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Petroselinum crispum (Mill.) Nym.ex A.W.Hill convar.vulgare (Nois) Danert

Název slovensky

Petržlen vňaťový

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

7+5=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.