PROFI, Zelenina SEMO - Petržel zahradní naťová Kadeřavá, p3052 (Petroselinum crispum (Mill.) Nym.ex A.W.Hill convar.vulgare (Nois) Danert)

Petržel zahradní naťová Kadeřavá

Tato listová odrůda vyniká vysokými výnosy svěžích, bohatě členitých listů s krátkými řapíky. Po seříznutí velmi rychle obrůstá.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

Tato listová odrůda vyniká vysokými výnosy svěžích, bohatě členitých listů s krátkými řapíky. Po seříznutí velmi rychle obrůstá. KADEŘAVÁ je odolná vůči chorobám a dobře snáší sucho. Používá se pro přímou spotřebu i sušení. Vegetační doba cca 90 dnů od výsevu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Petroselinum crispum (Mill.) Nym.ex A.W.Hill convar.vulgare (Nois) Danert

Název slovensky

Petržlen vňaťový

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

14+1=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.