PROFI, Zelenina SEMO - Petržel zahradní naťová Marunka, p3054 (Petroselinum crispum (Mill.) Nym.ex A.W.Hill convar.vulgare (Nois) Danert)
PROFI, Zelenina SEMO – Petržel zahradní naťová Marunka, p3054PROFI, Zelenina SEMO – Petržel zahradní naťová Marunka, p3054

Petržel zahradní naťová Marunka

Odrůda kadeřavé petržele typu Mooskrause s hustě olistěnými rostlinami, polovzpřímenou, středně zelenou a silně zkadeřenou natí.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

Odrůda kadeřavé petržele typu Mooskrause s hustě olistěnými rostlinami, polovzpřímenou, středně zelenou a silně zkadeřenou natí. Listy jsou odolné proti napadení houbovými chorobami. MARUNKA je určena pro přímou spotřebu i sušení. Vegetační doba cca 95 dnů od výsevu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Petroselinum crispum (Mill.) Nym.ex A.W.Hill convar.vulgare (Nois) Danert

Název slovensky

Petržlen vňaťový

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

11+13=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.