HOBBY, Květiny letničky - Petunie Superbissima směs, 9457 (Petunia superbissima)
HOBBY, Květiny letničky – Petunie Superbissima směs, 9457HOBBY, Květiny letničky – Petunie Superbissima směs, 9457

Petunie Superbissima směs

Směs dvoubarevných na okraji zvlněných květů o velikosti až 15 cm, výška 40 cm. Vyžaduje slunnou, teplou polohu a výživnou humózní půdu.

34,96 Kč s DPH

(30,40 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,05 g

Není skladem

Katalogové číslo: 9457 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Oblíbená letnička vhodná do okenních truhlíků i k záhonovým výsadbám. Vyžaduje slunnou, teplou polohu a výživnou humózní půdu. Nesnáší větrné stanoviště. Semeno sejeme na povrch jemně zpracovaného propařeného substrátu a jenom velice slabě zasypeme. Po třech týdnech přepikýrujeme a následně rozsadíme do hrnků. V průběhu vegetace odstraňujeme uvadlé květy a pravidelně přihnojujeme. Směs dvoubarevných na okraji zvlněných květů o velikosti až 15 cm, výška 40 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Petunia superbissima

Název slovensky

Petúnka

Obsah

0,05 g

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

13+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.