HOBBY, Květiny letničky - Petunie typ surfinie Purple Velvet F1, 9454 (Petunia x hybrida)
HOBBY, Květiny letničky – Petunie typ surfinie Purple Velvet F1, 9454HOBBY, Květiny letničky – Petunie typ surfinie Purple Velvet F1, 9454

Petunie typ surfinie Purple Velvet F1

Odrůda bujného převislého růstu s výborným zdravotním stavem a purpurovou barvou květů. Osivo je peletováno.

51,29 Kč s DPH

(44,60 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 10 pel

Skladem

Katalogové číslo: 9454 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Oblíbená letnička vhodná do okenních truhlíků i k záhonovým výsadbám. Vyžaduje slunnou, teplou polohu a výživnou humózní půdu. Nesnáší větrné stanoviště. Semeno sejeme na povrch jemně zpracovaného propařeného substrátu a jenom velice slabě zasypeme. Po třech týdnech přepikýrujeme a následně rozsadíme do hrnků. V průběhu vegetace odstraňujeme uvadlé květy a pravidelně přihnojujeme. Bujný, převislý růst, výborný zdravotní stav, barva květů purpurová. Osivo je peletováno.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Petunia x hybrida

Název slovensky

Petúnka typ „SURFINIE“

Obsah

10 pel

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

14+14=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.