HOBBY, Květiny letničky - Petunie typ surfinie Rose Vein Velvet F1, 9449 (Petunia x hybrida)
HOBBY, Květiny letničky – Petunie typ surfinie Rose Vein Velvet F1, 9449HOBBY, Květiny letničky – Petunie typ surfinie Rose Vein Velvet F1, 9449

Petunie typ surfinie Rose Vein Velvet F1

Růžové květy s tmavorůžovým žilkováním v jícnu květu. Předností této odrůdy je bohatý převis, dlouhé kvetení a odolnost k vrtochům počasí. Osivo je peletováno.

51,29 Kč s DPH

(44,60 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 10 pel

Není skladem

Katalogové číslo: 9449 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Novinka v petúniích s velkým převisem typ surfínie, ze šlechtění české firmy Petunia Černý z Jaroměře. Růžové květy mají tmavorůžové žilkování v jícnu květu. Bohatý převis, dlouhé kvetení a odolnost k vrtochům počasí, to vše jsou přednosti této odrůdy. Osivo je peletováno.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Petunia x hybrida

Název slovensky

Petúnka typ „SURFINIE“

Obsah

10 pel

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

6+19=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.