HOBBY, Květiny letničky - Petunie typ surfinie Wonder Wawe Blue F1, 9448 (Petunia x hybrida)
HOBBY, Květiny letničky – Petunie typ surfinie Wonder Wawe Blue F1, 9448HOBBY, Květiny letničky – Petunie typ surfinie Wonder Wawe Blue F1, 9448

Petunie typ surfinie Wonder Wawe Blue F1

Oblíbená letnička vhodná do okenních truhlíků, převislý růst, barva květů modrá. Nesnáší větrné stanoviště. Osivo je peletováno.

71,07 Kč s DPH

(61,80 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 8 pel

Není skladem

Katalogové číslo: 9448 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Oblíbená letnička vhodná do okenních truhlíků i k záhonovým výsadbám. Vyžaduje slunnou, teplou polohu a výživnou humózní půdu. Nesnáší větrné stanoviště. Semeno sejeme na povrch jemně zpracovaného propařeného substrátu a jenom velice slabě zasypeme. Po třech týdnech přepikýrujeme a následně rozsadíme do hrnků. V průběhu vegetace odstraňujeme uvadlé květy a pravidelně přihnojujeme. Převislý růst, barva květů modrá. Osivo je peletováno.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Petunia x hybrida

Název slovensky

Petúnka typ „SURFINIE“

Obsah

8 pel

Cenová skupina

7

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

13+15=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.