HOBBY, Květiny letničky - Petunie velkokvětá Star F1, 9444 (Petunia x hybrida)
HOBBY, Květiny letničky – Petunie velkokvětá Star F1, 9444HOBBY, Květiny letničky – Petunie velkokvětá Star F1, 9444

Petunie velkokvětá Star F1

Oblíbená letnička vhodná do okenních truhlíků i k záhonovým výsadbám ve směsi velkokvětých odrůd s výraznou bílou hvězdou v květu. Osivo je peletováno.

34,96 Kč s DPH

(30,40 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 30 pel

Skladem

Katalogové číslo: 9444 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Oblíbená letnička vhodná do okenních truhlíků i k záhonovým výsadbám. Vyžaduje slunnou, teplou polohu a výživnou humózní půdu. Nesnáší větrné stanoviště. Semeno sejeme na povrch jemně zpracovaného propařeného substrátu a jenom velice slabě zasypeme. Po třech týdnech přepikýrujeme a následně rozsadíme do hrnků. V průběhu vegetace odstraňujeme uvadlé květy a pravidelně přihnojujeme. Směs velkokvětých odrůd s výraznou bílou hvězdou v květu. Osivo je peletováno.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Petunia x hybrida

Název slovensky

Petúnka veľkokvetá

Obsah

30 pel

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

1+10=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.