HOBBY, Květiny letničky - Plaménka (flox) Mount Hampden Mix, 9468 (Phlox drummondii)
HOBBY, Květiny letničky – Plaménka (flox) Mount Hampden Mix, 9468HOBBY, Květiny letničky – Plaménka (flox) Mount Hampden Mix, 9468

Plaménka (flox) Mount Hampden Mix

Nízká forma tradičních letních plamének s plnými a poloplnými květy ve výběrové směsi barev. Kompaktní, nízká, vzpřímeně rostoucí letnička.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,2 g

Není skladem

Facebooktwitter

Popis produktu

Kompaktní, nízká, vzpřímeně rostoucí letnička s plnými a poloplnými květy ve výběrové směsi barev, vhodná na obruby a do záhonů. Můžeme předpěstovat sadbu nebo vysévat přímo na záhon. Bohatě kvete po celé léto až do podzimu. Vyžaduje slunce nebo polostín a lehčí, dobře provzdušněnou půdu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Phlox drummondii

Název slovensky

Flox

Kolekce

MINI zahrádka

Obsah

0,2 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

14+19=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.