HOBBY, Zelenina - Klipsy na roubování okurek a melounů, 4037 ()
HOBBY, Zelenina – Klipsy na roubování okurek a melounů, 4037HOBBY, zelenina – Roubovací pomůcky, 4037

Plastové klipsy pro roubování okurek a melounů

Plastové klipsy pro roubování okurek a melounů jsou určeny ke snadnému, rychlému a pevnému zafixování spoje mezi roubem a podnoží. Klipsy odstraníme po dokonalém srůstu roubovaného spoje.

78,53 Kč s DPH

(64,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 5 ks

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Facebooktwitter

Popis produktu

Plastové klipsy pro roubování okurek a melounů jsou určeny ke snadnému, rychlému a pevnému zafixování spoje mezi roubem a podnoží. Po zafixování je nutné roubovancům zajistit 100% vzdušnou vlhkost (např. přikrytím folií nebo plastovým krytem). Klipsy odstraníme po dokonalém srůstu roubovaného spoje, nejlépe jakmile začne pravý list roubovance narůstat.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název slovensky

Tekvica

Balení

Barevné sáčky

Obsah

5 ks

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

0+10=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.