PROFI, Zelenina SEMO - Podnož na roubování Bolt F1, p4041 (Cucurbita maxima x moschata)
novinka
PROFI, Zelenina SEMO – Podnož na roubování Bolt F1, p4041

Podnož na roubování Bolt F1

Podnož na roubování Bolt F1 je mezidruhový hybrid Cucurbita moschata, typ Tetsukabuto. Tato podnož je určená k roubování melounů a okurek, má výrazně delší životnost.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Facebooktwitter

Popis produktu

Podnož na roubování Bolt F1 – tato podnož Vás přesvědčí především dokonale vyrovnaným vzcházením, ideálním pro maximálně efektivní roubování. Podnož Bolt je vysoce tolerantní k vadnutí způsobené Fuzáriem, Pýthiem i Rizoctoniem. Naroubované rostliny mají bujnější vzrůst, vyšší násadu plodů, odolnost k chladu či jiným stresům. Mají také výrazně delší životnost oproti pravokořenným okurkám či melounům.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita maxima x moschata

Název slovensky

Podnož pre vrúblovanie

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

3+3=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.