PROFI, Zelenina TAKII - Podnož na roubování Tetsukabuto F1, p4041 (Cucurbita maxima x Cucurbita moschata)

Podnož na roubování Tetsukabuto F1

Podnož na roubování Tetsukabuto F1 je velmi vzrůstná podnož pro roubování melounů. Rychle roste především v raném stádiu, a to i v chladnějších podmínkách.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p4042 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Podnož na roubování Tetsukabuto F1 má dužnatý stonek v raném stadiu téměř bez dutinky a umožňuje velmi snadné roubování. Velmi rychle roste především v raném stádiu, a to i v chladnějších podmínkách. Podnož Tetsukabuto (Cucurbita maxima x Cucurbita moschata) doporučujeme také pro roubování okurek a cukrových melounů. Tato podnož na roubování je odolná k Fusáriu.

Další informace

Výrobce

TAKII

Název latinsky

Cucurbita maxima x cucurbita moschata

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

4+9=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.